Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Marszewska Góra - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Lokal handlowy, ul. Waryńskiego

Wrzeszcz,Gdańsk(Marszewska Góra + 22 km)

298 000 zł23,50 m² 12 680,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa atrakcyjna cena! Atrakcyjnie zlokalizowany lokal użytkowy. Bezpośrednie wejście z ulicy! Centrum Wrzeszcza. Piękna zabytkowa ulica Waryńskiego. Powierzchnia użytkowa 23,50 m2 plus dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Stara Stocznia

Śródmieście,Gdańsk(Marszewska Góra + 22 km)

2 500 000 zł150 m² 16 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania wynajęty lokal użytkowy znajdujący się na parterze prestiżowej inwestycji brabank. Lokal posiada duże witryny na całej jego szerokości i wysokości. Przed lokalem znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Obiekt noclegowy, ul. Świętopełka

Chmielno(Marszewska Góra + 20 km)

1 199 000 zł500 m² 2 398 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

To gotowy fundament pod dochodowy biznes w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji na Kaszubach! Chmielno 150 m od jeziora działka 4535 m . Idealne miejsce na bazę: pensjonat.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk(Marszewska Góra + 22 km)

1 655 000 zł68 m² 24 338,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: powierzchnia: 68 m Lokalizacja: ul. Starowiejska Letnica Parter Rok budowy: 2017r. Charakterystyka lokalu: duże, przeszklone witryny od strony ulicy - doskonała ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk(Marszewska Góra + 22 km)

1 572 012 zł67,18 m² 23 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesny lokal usługowy w prestiżowej inwestycji granaria - serce Gdańska! W ofercie dostępne również dwie nieruchomości położne na tym samym poziomie ( V piętro) w metrażach:.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Sobótki

Wrzeszcz,Gdańsk(Marszewska Góra + 22 km)

1 300 000 zł82 m² 15 853,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta sprzedaży lokalu w centrum Gdańska! lokal: na sprzedaż lokal usługowo-biurowy o powierzchni 82 m , położony na parterze budynku w jednej z najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Gdańska

Borowo(Marszewska Góra + 10 km)

599 000 zł160 m² 3 743,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż warsztat samochodowy o powierzchni 160 m2 znajdujący się na atrakcyjnej działce (pow. 719 m2), w miejscowości Borowo. Idealna propozycja dla osób chcących prowadzić własny.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Elbląska

Rudniki,Gdańsk(Marszewska Góra + 22 km)

13 500 000 zł2 340,37 m² 5 768,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko U nas! obiekt biurowo-magazynowy! lokalizacja: obiekt zlokalizowany jest przy trasie prowadzącej z centrum Gdańska w kierunku Elbląga oraz Warszawy (droga krajowa numer 7). Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Obiekt noclegowy z parkingiem Sitno

Sitno(Marszewska Góra + 12 km)

3 290 000 zł341,94 m² 9 621,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sitno to malownicza wieś położona w samym środku lasu, pomiędzy jeziorami Sitno, karlikowskim oraz Głębokim, na terenie Kartuskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Dzięki położeniu z dala.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł147 m² 16 258,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta stanowi lokal handlowo-usługowy z witryną oraz mieszkanie w centrum Gdańska. Ogromny potencjał inwestycyjny w sercu Gdańska. Na nieruchomość składa się: -sklep o pow. 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Marszewska Góra

Marszewska Góra,pomorskie

990 000 zł645 m² 1 535,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Nieruchomość położona w Marszewskiej Górze niedaleko Kolbud oraz Pruszcza Gdańskiego. W skład oferowanej nieruchomości wchodzi działający sklep spożywczy (w roku obrachunkowym 2013.